Wszystko o dofinansowaniu zakupów nauczycieli    

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – ruszyło rządowe wsparcie dla nauczycieli realizujących kształcenie na odległość. Czasu na skorzystanie z niego jest niewiele, gdyż wnioski umożliwiające skorzystanie z proponowanego wsparcia można składać tylko do 7 grudnia 2020 r. Szczegółowe informacje zawarte są w rozporządzeniu zmieniającym: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z 18 listopada 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U. z 2020 r. poz. 2047). 

Wzór wniosku o dofinansowanie znajduje się w zakładce Dokumenty szkolne - Organizacja pracy szkoły.

 

Jeśli jesteś subskrybentem publikacji Poradnik Dyrektora Szkoły
zaloguj się

Adres e-mail lub login:

Hasło:

Nie pamiętam hasła

Zapomniałeś hasła ?

kliknij tutaj

Zostań subskrybentem publikacji Poradnik Dyrektora Szkoły

ZOBACZ OFERTĘ