Dokumentacja szkolna przed rozpoczęciem roku szkolnego - praktyczne porady

Przed pierwszym dzwonkiem dyrektor szkoły ma do wykonania wiele zadań związanych z przygotowaniem i wdrożeniem wszystkich działań umożliwiających prawidłowy start i przebieg kolejnego roku szkolnego. Wiele spośród tych zadań związanych jest lub opartych na dokumentach, których przygotowanie konieczne jest przed rozpoczęciem roku szkolnego. Przedstawiamy praktyczne informacje na temat zakładania, prowadzenia, aktualizowania oraz wypełniania dokumentacji szkolnej. Warto, przed rozpoczęciem roku szkolnego, prześledzić niezbędne przepisy i procedury krok po kroku.

ODESŁANIE Dokumenty szkolne na początek roku szkolnego – 30 uchwał, zarządzeń i oświadczeń są dostępne w tym wydaniu na str. XX.

ODESŁANIE Checklista - dokumentacja na nowy rok szkolny 2023/2024 jest dostępna w poprzednim wydaniu, nr 225.

W artykule m.in.

Katalog wymaganych dokumentów i druków szkolnych

Wypełnianie dokumentacji przy użyciu druków szkolnych

Sprostowanie błędu